HK PODCAST | Nedir?

 


 

Merhabalar 🙂

Bundan sonra Londra ve İstanbul’daki salonlarımızdan Podcast yayınlarımızla da sizlerle beraber olmayı hedefledik. Temel olarak podcast, internet üzerinden otomatik olarak indirilebilir, digital formattaki müzik ve konuşma, sohbetlerden oluşan bir dinlence tarzı.

HK Podcast ekibi olarak başta güzellik, bakım ve kişisel gelişim olmak üzere ilgi çekici konu ve konuklarımızla sizlerle birlikte olmayı hedefliyoruz.

 

HK Podcast Nasıl Çalışıyor?

Sitemizde yer alan podcastlere 2 farklı adım ile ulaşabilirsiniz;

Aşağıdaki linklerden bilgisayarınıza indirerek dinleyebilirsiniz yada herhangi bir podcasting sitelerinin uygulamalarını kullanarak (apple, anchor, spotify vbg.) mobil cihazlarınızdaki uygulamalar üzerinden indirerek dinleyebilirsiniz.

 

HK Podcast Yayınlarının Avantajları

Genel olarak HK Podcast dinlemenin en güzel tarafı, seçtiğimiz konulara ait episode’lardan beğendiğiniz içeriği nerede ve ne zaman tüketeceğinize tamamen sizin karar veriyor olmanız. Yani HK Podcast aslında sizin yönetiminde olan radyonuz 🙂

  • İstediğiniz zaman dinleyebilme,
  • Tekrar izleme ve dinleyebilme,
  • İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihaz üzerinden Podcast paylaşabilme

 

HK Podcast olarak çok kısa bir süre içinde ilgi çekici içeriklerimizle aşağıdaki linklerde olacağız. Lütfen takipte kalın 🙂

View Pricing Levels Here