Gizlilik Politikamız


HK İstanbul ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla gönüllü olarak sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, vb.) yasal zorunluluklar (örneğin bir mahkeme kararı ile talep edilmesi hali) dışında açıklamaz, üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ve/veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

Bu bilgileri aşağıdaki ve benzeri amaçlar için yasal mevzuatın zorunlu kıldığı ve izin verdiği ölçüde kullanacaktır: Size basılı yayınlar / yazışmalar göndermek, Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, Satın aldığınız malları ve hizmetleri ve/veya ödüllerinizi teslim etmek, İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek. Kişisel bilgilere sadece yetkili HK İstanbul personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. HK İstanbul, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.) Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak, tüketici profilini belirlemek amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

HK İstanbul, sitelerindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Bizim Gizlilik İlkelerimize uyacağını garanti etmez bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.